Certyfikat Viva - dla Wegan i Wegetarian - Mind Active Speed Up - suplement diety
Instagram - logo

Certyfikat Viva - dla Wegan i Wegetarian

2018-05-12 12:00
  • Certyfikat Viva
    Certyfikat Viva

 

Tworząc nasz produkt uznaliśmy, że jednym z priorytetów będzie taki sposób produkcji, który spełni oczekiwania wymagających odbiorców, jakimi są weganie i wegetarianie. I udało się! Nasz suplement diety Mind Active Speed Up otrzymał certyfikat Viva potwierdzający, że nasz produkt nadaje się do spożycia przez wszystkich, którzy cenią sobie wegańskim lub wegetariański styl życia.

Znak V - oznacza produkt odpowiedni dla wegan, oznacza produkt sprawdzony przez najlepszych fachowców, technologów żywienia, dietetyków, producentów kosmetyków i suplementów, oznacza produkt godny zaufania dla osób dla których wartością jest to z czego ten produkt powstał i w jakich warunkach.

Do kryteriów, które należy spełnić, żeby móc posługiwać się znakiem V należą m.in.: produkty, które nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (w tym z uboju), czyli 100% roślinnych, nie zawierają produktów, półproduktów, zanieczyszczeń lub pochodnych z mięsa, drobiu, ryb lub owoców morza. Produkty posługujące się znakiem V nie mogą również zawierać składników, które były testowane na zwierzętach. 

Więcej możesz przeczytać na stronie magazynu Viva.

Kontakt

Zadzwoń: 691 705 798
Zadzwoń: 508 997 351

Napisz: sklep@mindactive.pl

pn - pt: 8:00 - 16:00, sb: 9:00 - 13:00

Podmiot odpowiedzialny:
Prestige Nutrition Sp. z o.o.

Facebook