Mind Active Speed Up - suplement diety - sklep on-line - Mind Active Speed Up - suplement diety
Instagram - logo

Mind Active Speed Up

SUPLEMENT DIETY

Mind Active Speed Up - suplement diety - praca, nauka, pamięć, koncentracja PRACA NAUKA PAMIĘĆ KONCENTRACJA
KUP TERAZ

Wspomaga procesy uczenia się i zapamiętywania

Wspomaga czujność i koncentrację

Stymuluje układ nerwowy i hormonalny

Redukuje uczucie stresu, zmęczenia, wyczerpania

Przyśpiesza metabolizm i pozwala zredukować masę ciała

Pozwala zachować zdrowy wygląd skóry

Wydajniejsza praca, skuteczniejsza nauka, lepsza pamięć, szybsza koncentracja - to wszystko jest w Twoim zasięgu!

Mind Active Speed Up to suplement diety do codziennego stosowania. Zawiera 6 składników, które uzupełnią Twoją dietę i przeniosą Cię na wyższy poziom. Wystarczą 2 kapsułki dziennie a już wkrótce poczujesz, jak Twój potencjał i możliwości wzrastają.

Certyfikat V - dla wegan i wegetarianProdukt odpowiedni dla wegan i wegetarian

Mind Active Speed Up wzmocni Twoje zdolności poznawcze!

Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian

W maju 2018 r. nasz produkt został uhonorowany certyfikatem fundacji "Viva - dla wegetarian i wegan".

Do kryteriów, które należy spełnić, żeby móc posługiwać się znakiem V należą m.in.: produkty, które nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (w tym z uboju), czyli 100% roślinnych, nie zawierają produktów, półproduktów, zanieczyszczeń lub pochodnych z mięsa, drobiu, ryb lub owoców morza. Produkty posługujące się znakiem V nie mogą również zawierać składników, które były testowane na zwierzętach.

Dowiedz się więcej: Fundacja Viva

Składniki Mind Active Speed Up znajdują się w certyfikowanej kapsułce Vcaps™ Plus produkowanej przez firmę Lonza. Są wyprodukowane tylko z 2 składników: hypromelozy pochodzenia roślinnego (HPMC) i wody. Kapsułki Vcaps™ Plus posiadają certyfikaty organizacji koszernych, wegańskich i wegetariańskich.

  • wegańska i wegetariańska kapsułka najlepszej jakości uznawanej na całym świecie
  • organiczna - dopuszczona do użytku w UE ze składnikami organicznymi
  • wegetariańska - zatwierdzona przez "Vegetarian Society"
  • kosher / halal
  • non-GMO

Dowiedz się więcej: Vcaps™ Plus

Vcaps™ i logo są zastrzeżonymi znakami firmy Lonza i jej oddziałów

Mind Active Speed Up - suplement diety - przyjazny dla wegan i wegetarian

Składniki aktywne

L-tyrozyna

300 mg

Jako jeden z aminokwasów białkowych jest istotna dla funkcjonowania tarczycy i przysadki mózgowej. Jej brak może się objawiać w postaci zmęczenia i wyczerpania, a niedobór w następstwie skutkować depresją. Biorąc udział w syntezie ważnych hormonów kontroluje metabolizm organizmu. Uczestniczy w syntezie kolagenu i melaniny będąc ważna dla zachowania zdrowego wyglądu skóry.

Kofeina bezwodna

200 mg

Jest najczęściej używaną substancją psychoaktywną na świecie. Najważniejszym działaniem farmakologicznym kofeiny jest stymulacja ośrodkowego układu nerwowego - zwiększa czujność i wywołuje pobudzenie. Dodatkowo powoduje zwiększenie koncentracji oraz tolerancji na zmęczenie. Przyjmowana regularnie powoduje podniesienie tempa metabolizmu co bezpośrednio przekłada się na redukcję masy ciała.

L-teanina

50 mg

Jest aminokwasem niebiałkowym, występującym w zielonej herbacie, który wpływając na układ nerwowy poprawia koncentrację i redukuje stres. Co ważne efekt relaksacji występuje bez otępienia czy też sedacji. Dzięki zwiększeniu intensywności fal alfa w mózgu, wspomaga procesy uczenia się i zapamiętywania oraz wydajność pracy umysłowej.

Witamina B6

1,40 mg

Pirydoksyna jest organicznym związkiem chemicznym, który bezpośrednio wpływa na układ nerwowy i hormonalny. Jej niedobór może prowadzić do obniżenia nastroju czy bezsenności. Wykazuje działanie w zakresie polepszenia funkcji poznawczych mózgu, korzystnie wpływając na procesy myślowe i pamięć.

Witamina B12

2,50 µg

Cyjanokobalamina jest niezbędna do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych. Bierze udział w rozkładzie złożonych węglowodanów na cukry proste . W przypadku niedoboru, organizm pozbawiony jest źródła energii co wpływa na obniżenie nastroju oraz spowolnienie metabolizmu. Jej brak prowadzi do niedokrwistości przez co skóra staje się cienka, pergaminowa i blada.

Magnez

93,75 mg

W postaci cytrynianu, czyli soli kwasu cytrynowego i magnezu jest jednym z najważniejszych pierwiastków. Jest zaangażowany w około 300 procesów biochemicznych w naszym ciele. Jego wysoce przyswajalna chelatowa forma, pozwala na jego większą absorpcję przez nasz organizm. Niedobór prowadzi do rozdrażnienia, lęków oraz trudności w koncentracji.

Wyprodukowany w Polsce
bezpieczny i sprawdzony

Jakość i bezpieczeństwo

Suplement diety Mind Active Speed Up jest poddawany badaniom mikrobiologicznym na okoliczność występowania substancji toksycznych. Badania prowadzone są przez laboratorium J. S. Hamilton Poland S.A., które jest członkiem międzynarodowych organizacji ILAC-MRA, FOSFA, GAFTA. Laboratorium to posiada również akredytację PCA (AB-079).

Wyniki badań naszego suplementu wyszły wzorcowo i są dostępne do pobrania tutaj: wyniki badań mikrobiologicznych suplementu diety Mind Active Speed Up.

J. S. Hamilton Poland S.A. - logo
Państwowa Inspekcja Sanitarna - logo

Produkcja suplementu diety Mind Active Speed Up jest pod kontrolą Głównego Inspektora Sanitarnego - to gwarancja, że jego zażywanie jest całkowicie bezpieczne. Sprawdź nas na stronie internetowej GIS'u - rejestr produktów.

Suplement diety Mind Active Speed Up produkowany jest w zakładzie pracującym w oparciu o najwyższe standardy zgodne z HACCP, standardy kodeksu dobrej praktyki higienicznej - GHP (good hygiene practice) oraz dobrej praktyki produkcyjnej - GMP (good manufacturing practice).

Kontakt

Zadzwoń: 691 705 798
Zadzwoń: 508 997 351

Napisz: sklep@mindactive.pl

pn - pt: 8:00 - 16:00, sb: 9:00 - 13:00

Podmiot odpowiedzialny:
Prestige Nutrition Sp. z o.o.

Facebook